Aşağı

about agent image
BİZ KİMİZ?
BİR FİKİR HAYATA GEÇERKEN NE KADAR MUHTEŞEM OLABİLİR?

DOĞADAN FİDA'YA...

FİDA PEYZAJ & İNŞAAT, Her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli peyzaj projeleri üreterek müşterilerine sunar.

Bu doğrultuda şirket üst yönetimi tarafından kalite politikası belirlenmiş ve tüm çalışanların politikaya uygun süreçleri yerine getirmesi benimsenmiştir.

2013’teki kuruluşumuzdan bu yana aynı heyecanı duyuyor, mesleki birikimimiz ve deneyimlerimiz ile sektörümüze ışık tutacak, rehberlik edecek nitelikte projelere imza atıyoruz.

Geçen 7 yılda her gün, bir öncekinden daha başarılı olma arzusuyla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki zihinlerimizde şekillenen, ellerimizde hayat bulan ve bizim imzamızı taşıyan her proje dünyayı olduğundan çok daha güzel bir yere dönüştürebilir.

Bir minik tohumun ağaca, ağaçların ormana dönüşmesi gibi peyzajı özenle şekillendirilmiş projeler, modern dünyanın nefes almasını sağlayan, şehir insanının doğayla temasını koruyan ağlar oluşturuyor. Yıllardır bu bilincin rehberliğinde çalışırken, üstlendiğimiz projelerde bizlerle benzer hassasiyetleri paylaşan iş verenlerle tanışmanın, çok değerli meslek profesyonellerini aramıza katmanın mutluluğunu yaşadık.

Ailemiz ile beraber ekibimiz, ekibimiz ile beraber Fida Peyzaj & İnşaat'da büyüdü ve gelişti. Daha nice 7 yıllarda beraber olma, dünyayı güzelleştirecek projelere imza atma dileğiyle.

Fida Peyzaj
Zamanında Teslim

Zamanınızın kıymetli olduğunu biliyor ona göre çalışıyoruz.

Çevresel ve Sosyal Sorumluluk

Çevremizi inşa etmeyi amaç edinmiş bir kurumun, çevresine ve emeği geçen insanlara karşı sorumlulukları olmalıdır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı olmak.

Sürdürebilirlik

Amacımız, fikirleri; modern, güvenilir bir çerçevede uzun ömürlü ve sürdürülebilir bir şekilde hayata geçirmektir.

TANITIM VİDEOSU

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN!

whatsapp
whatsapp