HAKKIMIZDA

2013’teki kuruluşumuzdan bu yana aynı heyecanı duyuyor, mesleki birikimimiz ve deneyimlerimiz ile sektörümüze ışık tutacak, rehberlik edecek nitelikte projelere imza atıyoruz.

Geçen 7 yılda her gün, bir öncekinden daha başarılı olma arzusuyla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki zihinlerimizde şekillenen, ellerimizde hayat bulan ve bizim imzamızı taşıyan her proje dünyayı olduğundan çok daha güzel bir yere dönüştürebilir.

Bir minik tohumun ağaca, ağaçların ormana dönüşmesi gibi peyzajı özenle şekillendirilmiş projeler, modern dünyanın nefes almasını sağlayan, şehir insanının doğayla temasını koruyan ağlar oluşturuyor. Yıllardır bu bilincin rehberliğinde çalışırken, üstlendiğimiz projelerde bizlerle benzer hassasiyetleri paylaşan iş verenlerle tanışmanın, çok değerli meslek profesyonellerini aramıza katmanın mutluluğunu yaşadık.

Ailemiz ile beraber ekibimiz, ekibimiz ile beraber Fida Garden da büyüdü ve gelişti. Daha nice 7 yıllarda beraber olma, dünyayı güzelleştirecek projelere imza atma dileğiyle.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Firmaların güler yüzü olması gerektiğine inandığımız müşteriler, bizim için en büyük odak noktasıdır.

ÇEVRESEL VE SOSYAL SORUMLULUK

Çevremizi inşa etmeyi amaç edinmiş bir kurumun, çevresine ve emeği geçen insanlara karşı sorumlulukları olmalıdır. Fida Peyzaj olarak projelerimizi bu bilinçle hayata geçirmekteyiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Amacımız, fikirleri; modern, güvenilir bir çerçevede uzun ömürlü ve sürdürülebilir bir şekilde hayata geçirmektir.